Հանդիպում Բրիտանահայկական իրավաբանների միության ներկայացուցիչների հետ
Զարեհ Սինանյանը Լոնդոնի «Հայ տուն» կենտրոնում հանդիպել է  Բրիտանահայկական իրավաբանների ընկերակցության ներկայացուցիչների հետ:
Հանդիպմանը ներկա են գտնվել ընկերակցության համանախագահ, դատական և միջազգային արբիտրաժի փաստաբան Անդրե Եղիզարեանը, ինչպես նաև ընկերակցության անդամները:
Գլխավոր հանձնակատարն անդրադարձ է կատարել գրասենյակի գործունեությանը, կարևորել հոկտեմբերին անցկացված Հայ իրավաբանների համագումարը, որին ընկերակցությունը ևս ներկայացված է եղել:
Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են Հայաստանի օրենսդրական դաշտի բարեփոխումներին, սփյուռքի պարտատոմսերի թողարկմանը, հայրենադարձությանը, սփյուռքի ներուժի քարտեզագրմանն առնչվող հարցեր:

Встреча с представителями Союза британо-армянских юристов
Главный уполномоченный Заре Синанян в лондонском центре «Ай тун» встретился с представителями Союза британо-армянских юристов.
На встрече присутствовал сопредседатель Союз, адвокат по судебному и международному арбитражу Андре Егизарян, а также члены Союза.
Главный уполномоченный коснулся деятельности Офиса, отметил важность состоявшегося в октябре съезда Ассоциации армянских юристов, на котором Союз также была представлен.
В ходе встречи были обсуждены вопросы, касающиеся реформ законодательного поля Армении, выпуска облигаций диаспоры, репатриации, картирования потенциала диаспоры.