Զարեհ Սինանյանն այցելել է Սան Պաուլոյի Հայ Առաքելական, Ավետարանական և Կաթողիկե եկեղեցիներ
Բրազիլիայում աշխատանքային այցով գտնվող Զարեհ Սինանյանն այցելել է Սան Պաուլոյի Հայ Ավետարանական կենտրոնական եկեղեցի և հանդիպում ունեցել եկեղեցու խորհրդի փոխատենապետ, Բրազիլիայի «Հայաստան» հիմնադրամի վարչության փոխնախագահ Վարդան Մոմջեանի և խորհրդի մյուս անդամների հետ։
Սան Պաուլոյում գլխավոր հանձնակատարն այցելել է Հայ Առաքելական Սուրբ Գևորգ եկեղեցի, ինչպես նաև շրջայց կատարել եկեղեցուն կից գործող  «Դուրյան» ազգային վարժարանում և «Մավեան» նախադպրոցարանում։
Նա այցելել է նաև Սան Պաուլոյի Գրիգոր Լուսավորիչ Հայ Կաթողիկե եկեղեցի և հանդիպում ունեցել Լատինական Ամերիկայի Հայ Կաթողիկե եկեղեցու վաստակավոր առաջնորդ Վարդան եպիսկոպոս Պողոսյանի հետ։
Զարեհ Սինայանը հյուրընկալվել է նաև Սան Պաուլոյի Հայ ավետարանական եղբայրության եկեղեցում և հանդիպում ունեցել եկեղեցու քահանա Գարո Ահարոնյանի հետ։

Zareh Sinanyan Visits Armenian Apostolic, Evangelical, and Catholic Churches in São Paulo
Beginning with the Central Armenian Evangelical Church in São Paulo (Igreja Central Evangélica Armênia de São Paulo), Zareh Sinanyan met with Vartan Momdjian, the vice-president of the church council and the vice-president of Armenia Fund in Brazil, along with other church council members.
The High Commissioner then visited the Armenian Apostolic Church of St. George (Igreja Apostólica Armênia São Jorge) and toured the Turian Armenian National School and Gregorio Mavian Preschool of the church.
The High Commissioner’s itinerary also included a visit to the Armenian Catholic Church of St. Gregory the Illuminator in São Paulo (Catedral Armênia São Gregório Iluminador), where he met with Dom Vartan Boghossian, Bishop Emeritus of the Armenian Apostolic Exarchate of Latin America.
Additionally, Zareh Sinanyan was hosted at the São Paulo Armenian Evangelical Brotherhood Church (Igreja Evangélica Irmãos Armênios), where he met with Rev. Garo Aharonian.