Գլխավոր հանձնակատարը հանդիպել է Հայ իրավաբանների ասոցիացիայի անդամների հետ
Գլխավոր հանձնակատար Զարեհ Սինանյանը Ռուսաստանի աշխատանքային այցի շրջանակներում Մոսկվայում հանդիպել է Հայ իրավաբանների ասոցիացիայի անդամների հետ:
Ասոցիացիայի նպատակն է աջակցություն ցուցաբերել ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց անկախ քաղաքացիությունից, ինչպես նաև համախմբել հայ իրավաբաններին սոցիալական և մասնագիտական հարթության մեջ: Ասոցիացիայի մասնաճյուղերը գործում են Ռուսաստանի 65 սուբյեկտներում:
Հանդիպման ընթացքում քննարկվեց ասոցիացիայի և Հայաստանի պետական համակարգի միջև հնարավոր համագործակցությունը:

High Commissioner met with members of the Armenian Lawyers Association in Moscow
During a work visit to Russia, High Commissioner Zareh Sinanyan met with members of the Armenian Lawyers Association in Moscow.
The association’s goal is to provide assistance to individuals and legal entities, regardless of citizenship, as well as to unite Armenian lawyers in the social and professional sphere. Branches of the association operate in 65 regions of Russia.
In the course of the meeting, there were discussions about possible collaboration between the association and the Armenian state administration.