Զարեհ Սինանյանն այցելեց ՀՀ ՊՆ Վազգեն Սարգսյանի անվան ռազմական համալսարան
Այսօր Գլխավոր հանձնակատար Զարեհ Սինանյանն այցելեց ՀՀ ՊՆ Վազգեն Սարգսյանի անվան ռազմական համալսարան և համալսարանի պետ, գնդապետ Խաչատուր Խաչատրյանի ուղեկցությամբ շրջայց կատարեց, ծանոթացավ ուսումնական հաստատության հնարավորություններին և առօրյային:
Գլխավոր հանձնակատարը շնորհակալություն հայտնեց համալսարանի ղեկավար կազմին նվիրված աշխատանքի, ինչպես նաև մեր գրասենյակի «Քայլ դեպի տուն» ծրագրի բոլոր փուլերի մասնակիցներին հյուրընկալելու համար:
Հանդիպման ավարտին գնդապետ Խաչատրյանը երիտասարդության ռազմահայրենասիրական դաստիարակության գործում զգալի ներդրման համար պատվոգիր հանձնեց Գլխավոր հանձնակատար Զարեհ Սինանյանին:

Zareh Sinanyan visited the RA Vazgen Sargsyan Military University managed by the MoD
High Commissioner Zareh Sinanyan visited the RA Ministry of Defense’s Vazgen Sargsyan Military University today. Mr. Sinanyan took a tour led by the head of the university, Colonel Khachatur Khachatryan, and learned about opportunities and daily activities at the educational institution.
The High Commissioner expressed gratitude to the university’s leadership team for their dedicated work and for hosting participants from all groups of our Office’s Step Toward Home program.
At the end of the meeting, Colonel Khachatryan presented a certificate to High Commissioner Zareh Sinanyan for his significant contribution to young people’s military-patriotic education.