Նիագարա, Արմինե, Նեժ Տոնոլլի
Նիագարա, Արմինե, Նեժ, Տոնոլլին ծնվել և մեծացել է Փարիզում։ Նա ստացել է կառավարման ոլորտի մագիստրոսի կոչում «KEDGE Business School»-ում՝ մասնագիտանալով հաղորդակցության և մարքեթինգի ոլորտում, ինչպես նաև աուդիովիզուալ իրավունքի և բիզնեսի ոլորտի մագիստրոսի կոչում՝ «La Sorbonne Panthéon-Paris 1» համալսարանում:
Նիագարան հաղորդակցության ռազմավարություն մասնագետ և վավերագրական կինոռեժիսոր է՝ մասնագիտացված թվային մարքեթինգի, հասարակայնության հետ կապեր և վիզուալ պատմությունների ոլորտներում: Ունի ավելի քան 10 տարվա փորձ հաղորդակցման ռազմավարության մշակման ու խմբագրական և տեսալսողական բովանդակության ստեղծման գործում Ֆրանսիայում, Իսպանիայում և ԱՄՆ-ում:

Ниагара, Армине, Неж Тоноли
Ниагара, Армине, Неж, Тоноли родилась и выросла в Париже. Она получил степень магистра менеджмента в бизнес-школе KEDGE со специализацией в области коммуникаций и маркетинга, а также степень магистра в области аудиовизуального права и бизнеса в Сорбонне Пантеон-Париж 1.
Ниагара — коммуникационный стратег и режиссер-документалист, специализирующийся на цифровом маркетинге, связях с общественностью и визуальном повествовании, с более чем 10-летним опытом разработки коммуникационных стратегий и создания редакционного и аудиовизуального контента во Франции, Испании и США.